Статті про двері

Міжкімнатні розсувні двері

Міжкімнатні  двері  виконують багато функцій в оселі: захисну, інтер’єрну, допоміжну, знешкоджуючу.

(більше…)

Секрет якісних міжкімнатних дверей

Для тих хто бажає зробити свою оселю затишною на зручною для життя, необхідно приділити особливу увагу такому елементу інтер’єру, як міжкімнатні двері, котрі повинні бездоганно вписуватись в загальний стиль оформлення кімнати, оселі, виготовлятись на основівисококласного матеріалу.

(більше…)

Як реставрувати пошкодження на міжкімнатних дверях

Міжкімнатні двері в процесі експлуатації зазнають механічних та фізичних пошкоджень. Це виявляється закономірним процесом зносу.

(більше…)

Переваги дерев’яних міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері – необхідний елемент будь-якого приміщення. Якийсь час тому, попитом користувались об’єкти, розділені арками, ніяк не дверима.

Покупці зрозуміли дуже швидко – такий вибір неприйнятний для розділення кухні, кімнати, кабінету, основної кімнати, одним словом тих приміщень, в яких людина потребує усамітнення, безпеки.

Задля найкращого задоволення цих якостей підходять двері саме з дерева. Чому?

(більше…)

Недоліки шпонованих міжкімнатних дверей

Простір поміж приміщеннями, кімнатами заповнюють речі, міжкімнатні двері. Обираючи бездоганну альтернативу поміж сотень вигідних варіантів, споживачі прискіпливо придивляються до ходових моделей. Структура виробу – пріоритетна характеристика. Яку обрати?

(більше…)

Як правильно підібрати вхідні броньовані двері

Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах ,використовуючи різноманітну фурнітуру  і т.д.

(більше…)

Сучасні міжкімнатні двері

У нашому такому стильному та сучасному світі, міжкімнатні двері давно перестали бути лише функціональним елементом оселі, тепер вони несуть також і естетичну функцію,прикрашаючи наше житло та роблячи його затишним та комфортним.

(більше…)

Догляд за міжкімнатними дверима із дерева

Ми старанно піклуємось, щоб наше помешкання виглядало чисто та охайно, знаємо якою ганчірочкою протирати пил, чим мити дзеркала, та як доглядати за паркетом, щоб він не псувався, а ось чи багато хто з нас знає як правильно доглядати за міжкімнатними дверима? Скоріш за все ні, але це не правильний підхід. Міжкімнатні двері це те, що ми першим бачимо перед входом у кімнату, якщо вони гарно виглядають, то настрій, з яким ми будемо налаштовані відвідати кімнату – буде дуже хорошим, а ось якщо двері виглядатимуть не привабливо, то ми не очікуємо побачити щось гідне і далі, і навіть якщо за дверима знаходиться рай, то перше враження про нього ми зіпсували неналежним ставленням до міжкімнатних дверей.

(більше…)

Що таке шпоновані міжкімнатні двері

Гарною альтернативою дверей з масиву дерева, виступають шпоновані міжкімнатні двері. В них і вигляд привабливий, і ціна доступна і кольорова гамма широка, і по натуральності вони не уступають дерев’яним.  Ми оцінюємо всі ці фактори і часто робимо вибір як раз на корить такого виду дверей. Не сперечаємось, а навіть підтверджуємо, що це правильний вибір, особливо коли необхідно зекономити на дверях, бо масив дерева коштує в рази дорожче. Але чи багато хто знає що таке шпоновані міжкімнатні двері, що взагалі таке шпон та як його виготовляють? Напевно не багато хто, тому про це ми вам і розповімо.

(більше…)

Поради у виборі міжкімнатних дверей

Насправді вибір міжкімнатних дверей дуже відповідальний процес, який потребує не просто вивчення даного питання, а і певних розумінь тонкощів дизайну та наявності гарного смаку. Чомусь у більшості випадків до вибору підходять лише з практичної точки зору, зовсім не зважаючи на те, як будуть виглядати двері у вже готовому та обставленому помешканні. Такий підхід зазвичай призводить до того, що немає очікуваного задоволення від результату, а ось якщо приділити гідну увагу цьому важливому атрибуту оселі, то весь інтер’єр буде виглядати бездоганно. Звичайно, до цього питання треба підходити не лише з естетичної точки зору, міжкімнатні двері повинні виконувати всі поставлені перед ними задачі, але ринок сьогодні пропонує нам безмежний вибір, на всі смаки та вподобання, тому обрати те, що буде і функціональним і красивим більше ніж реально.

(більше…)