Поради у виборі міжкімнатних дверей

Насправді вибір міжкімнатних дверей дуже відповідальний процес, який потребує не просто вивчення даного питання, а і певних розумінь тонкощів дизайну та наявності гарного смаку. Чомусь у більшості випадків до вибору підходять лише з практичної точки зору, зовсім не зважаючи на те, як будуть виглядати двері у вже готовому та обставленому помешканні. Такий підхід зазвичай призводить до того, що немає очікуваного задоволення від результату, а ось якщо приділити гідну увагу цьому важливому атрибуту оселі, то весь інтер’єр буде виглядати бездоганно. Звичайно, до цього питання треба підходити не лише з естетичної точки зору, міжкімнатні двері повинні виконувати всі поставлені перед ними задачі, але ринок сьогодні пропонує нам безмежний вибір, на всі смаки та вподобання, тому обрати те, що буде і функціональним і красивим більше ніж реально.

Стиль міжкімнатних дверей

Насамперед важливо, щоб дизайн помешкання був обраний ще до того, як доведеться купувати міжкімнатні двері. Наприклад, якщо ви встановили двері у стилі класицизму, а ось всі інші атрибути кімнати виконали в дусі модерну, то навряд чи буде вам затишно і нічого не різатиме око. Всі гості, які завітають до вас будуть сподіватись побачити за масивними дерев’яними дверима щось в такому дусі, а не модний сьогодні хай тек, вони будуть більше ніж здивовані і це здивування не буде приємним. Набагато краще коли все в кімнаті доповнює одне одного, підкреслюючи красу кожної деталі. Якщо всі меблі виконані в стилі антикваріату, то краще і двері встановлювати відповідні. Так буде і вам затишніше і виглядатиме гармонійніше. Тим більше, виробники, за останні роки,збагатили вибір моделей у всіх відомих та модних стилях, тому обрати щось собі до вподоби не буде складно. Так само варто віднестись і до кольору. Якщо для житла ви обрали світлий колір стін, то темні меблі  та темні двері будуть виглядати дуже сучасно та вишукано.

Фасон міжкімнатних дверей

Обирати складно завжди, а особливо коли перед нами безмежно широкий вибір. Тому, перш ніж йти у магазин, чи відкривати відповідний сайт, спробуйте чітко визначитись з тим, що вам необхідно. Якщо ще функціональність визначити легше, то фасон допоможе обрати досвідчений дизайнер, або ваш гарний смак. В першу чергу добре подумайте, яким ви хочете бачити кімнату в цілому. Якщо у вас вже є меблі, то зверніть увагу, чи є на них різьблення та скляні вставки. За їх присутності можна повторити це саме і на дверях, тоді образ кімнати буде довершеним. У випадку, коли всі дверцята шаф є монолітними, то варто зробити такими і двері, а ось додати рюш та рельєфу за допомогою картин на стінах та текстилю. Для любителів вітражів можна зробити у міжкімнатних дверях відповідні вставки, а для тих, хто прагне зекономити, є варіанти вставлення псевдо вітражу, він і виглядає чудово, і створює цікаві ефекти у стилі.

Варіантів для обирання міжкімнатних дверей є безліч, вони бувають усіх можливих кольорів та стилів, але не рекомендуємо вам робити акцент саме на цій деталі інтер’єру. Нехай ваші двері та вікна доповнюють обраний стиль, тоді і все помешкання виглядатиме гармонійно та затишно.

 

Вам також будуть корисні інші статті на нашому сайті:

Недоліки шпонованих міжкімнатних дверей;
Сучасні міжкімнатні двері;
Догляд за міжкімнатними дверима із дерева;
Що таке шпоновані міжкімнатні двері.