Секрет якісних міжкімнатних дверей

Для тих хто бажає зробити свою оселю затишною на зручною для життя, необхідно приділити особливу увагу такому елементу інтер’єру, як міжкімнатні двері, котрі повинні бездоганно вписуватись в загальний стиль оформлення кімнати, оселі, виготовлятись на основівисококласного матеріалу.

Обираючи вигідний для себе варіант, покупець зобов’язаний знати всі нюанси цієї справи.

Основні критерії при виборі міжкімнатних дверей

Неможливо відразу визначити, чи якісні міжкімнатні двері, чи ні, бажано дотримуватись загальних правил, встановлених багаторічною практикою:

  • Виготовляти виключно з натуральних матеріалів,  екологічно-безпечної сировини. Міжкімнатні двері, вироблені з природніх складових наддадуть власнику впевненість в функціональності, безпеці для здоров’я, життя. Деревина, шпон – основні матеріали виробництва. Лакування, яким обробляють  відіграє значну роль, бо це елітний варіант, дешевий, середньої цінової категорії, бажано не шкідливий зовнішньому середовищу, мешканцям.
  • Поверхня повинна відповідати стандартам. Однозначно без щербин, вад. Гладка поверхнева частина – ідеальне рішення. Перевіряючи на дотик покупець може впевнитись – перед ним річ тривалого строку служби. Повертаючись до питання характеристик лаку, яким покривають, слід зазначити – є можливість перевірити якість при професійному огляді. Значення кольору при обранні найкращої моделі – дуже велике. Однорідний, глибокий колір є показником елітності. Після фарбування, на ньому проявиться натуральна структура деревини. Виробники скривають недоліки фарбування використанням тонування, забруднюючи колір, роблять їх непривабливими, ненатуральними.
  • Впевнитись чи немає зазорів, нахлестів. З’являються у місцях з’єднання грат, багета, рамок. Ці частини підганяються одну під іншу рівно, планомірно.
  • Виокремити особливо геометрію міжкімнатних дверей, її максимальну рівність, будь-які відхилення дадуть ефект перекошеності.
  • Скло – основний, першочерговий елемент, на нього слід звернути увагу.  Дороге, якісне полотно – найкраще, ніколи не стане дешевшим, бо повинне витримувати навантаження спричинене склом, воносаме по собі важке.
  • Коробка та ущільнювач – якісні та цільні.
  • Лиштва, оздоблення полотна, коробки- однаковими за кольром,  та за якістю.

Фурнітура в міжкімнатних дверях

Фурнітура в міжкімнатних дверяхПовинна бути не менш якісна, аніж самі міжкімнатні двері.

Навпаки, бажано бути функціональною максимально, при цьому мати естетичний вигляд.

Ціна не показник, характеризуючий витривалість, цілісність, продавці завищують ціну на більш ходовий товар, котрий не відповідає стандартам.

Існують загальноприйняті варіації комплектації фурнітури:

  • Врізаний механізм ручки у стулку дверей – найвигідніший. Простий в експлуатації, особливо підходить, коли відсутня потреба в замиканні. Кухні, зали, масові офіси – оптимальні приміщення.
  • Замок у ручці, він запирається зсередини –дуже часто використовується в більшості виробів, слугуватиме для замикання, функціонування без нього.
  • Замок з ключем, вмонтований у дверну ручку –забезпечить максимальну безпеку хазяїну приміщення. Дуже зручно, навіть для вхідних, не те щоб для міжкімнатних дверей. Використовується на секретних об’єктах, у відділах кадрів, адміністративних будівлях

В чому ж проблема обрання фурнітури? Дуже добре, коли виробник продає вже із нею, але трапляються випадки, вона не передбачена комплектацією. Частіше за все таке відбувається, бо виконується індивідуальне замовлення, її просто докуповують. Напрям руху можливо зробити лівим, правим, потім вже його під лаштувати під потреби.

Виробники встановлюють прості механізми в ручках, неякісні, не задовольнивши замовника цим, однозначно. Що вдіяти в такому випадку? Її можна замінити, маючи на увазі, такі вироби не повинні обтяжувати міжкімнатні двері для того аби слугували довго своєму господарю.

Найкращим вибором буде оптимальне співвідношення якості та ціни, бажано не економити на замковому механізмі, щоб той якісно виконував свої функції, інакше в ньому не буде сенсу, як в самих дверях. Якщо власнику важливо, замикати на ключ, а механізм не працює -майно знаходиметьсяпід загрозою,якісний склад матеріалу виготовлення не вирішить проблеми.

Оптимальна комплектація міжкімнатних дверей

Оптимальна комплектація міжкімнатних дверейВажливо обирати міжкімнатні двері, які мають комплектацію первинного виробника, виготовлені на фабриці, заводі.

Зібрані комплекти ручним способом не гарантують досконалість, надійність, в них можливо не вистачатиме деталей.

Більшість виробників економлять на комплектуючих, занижуючи строк служби.

Гарантія – один з показників якісних дверей. Звичайно ж краще купувати з гарантійним таланом, інша справа, більша кількість продавців номінально вказують один період гарантійного обслуговування, а реально – вписують у необхідні документи зовсім інший. Споживачу необхідно вимагати заповнення гарантійного талону, сертифікату, на якому проставлятиметься печатка.

Якщо такий документ відсутній, це означає – виробник, його посередник намагається хитрістю продати несертифіковане. Є за потрібним замовляти вироби  з урахуванням монтажу. Приймає, підписує, документи клієнт після монтажу, у випадку, якщо він повністю задовольнив замовника, інакше можна потрапити в халепу. Іноді міжкімнатні двері  на вигляд та за сертифікатами мають більш якісні, на справі – зовсім інша ситуація. Гарантія повинна діяти не з дня виготовлення, а з дня прийняття монтажу. Якісна сировина служить понад десять років своїм господарям.

Отже, підбиваючи висновки -обираючи будь-який елемент інтер’єру, насамперед необхідно звертати увагу на його властивості, а вже потім на ціну. Це відображає професіоналізм, обізнаність в ремонтній справі. Один раз зекономивши, людина може отримати неочікуваний результат, збентеження, негативні спогади. Розчарування внаслідок негативного досвіду залишиться надовго, радості покупка не принесе.

Міжкімнатні двері варто обирати старанно, як і комплектуючи до них, тоді можна довгий час не турбуватись про затишок і безпеку оселі, насолоджуватися естетичним задоволенням покупкою, та отриманим результатом, таким важливим в наш час загроз, нестабільності!

Тому, обираючи інтер’єр для себе, варто обирати ефективний, функціональний. Потрібно зважати на ціну,  враховуючи факт –  вона не кожного разу визначає практичність.

 

Інші цікаві статті по темі на нашому сайті: