Як правильно підібрати вхідні броньовані двері

Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах ,використовуючи різноманітну фурнітуру  і т.д.

Для того щоб хоча б приблизно уявити  майбутню ціну дверей потрібно визначитись яку ціль будуть мати ваші вхідні двері :

 • естетичний вигляд
 • стійкість до грубої сили;
 • вічко,скло ,с-ма відеоспостереження;
 • теплоізоляція;
 • звукоізоляція;
 • захист від інтелектуальному зламу;
 • протизламна конструкція дверей, наявність в них замків.

Кожна з усіх цих характеристик має декілька варіантів виконання , від простішого до складнішого і відповідно- це все буде впливати на кінцеву вартість вхідних дверей…Беручи до уваги найбільш потрібну Вам характеристику підсилюючи її технічним виконанням можна здешевити виріб на чомусь іншому. Наприклад головніше для Вас-це захист від зламу тоді можна поставити дорогі замки і зекономити на естетиці… А якщо все таки захочеться вийти на «золоту серединку»то потрібно розраховувати на ціну 3000 грн – двері вхідні броньовані внутрішнього користування..та 3500 грн-двері вхідні броньовані зовнішнього користування.

 Розглянемо основні елементи дверей

Рама вхідних броньованих дверей –це переважно профільна труба з різними розмірами 1.60*40, 2.80*40 ,3. 60*40*60*40(дві профільні труби,які утворюють четверть),4. гнутий профіль з четвертю з товщиною металу 2мм.Відповідно обираючи різний тип коробки Ви можете здешевити або збільшити вартість вхідних броньованих дверей.

-Полотно дверей також може бути різним, з різною товщиною 55 мм,68 мм,75 мм,80 мм,85 мм,відповідно від цього також формується ціна на вхідні броньовані двері.

-Дверні накладки, які накривають захисний лист металу мають різну товщину8 мм,10 мм,12мм,16 мм і можуть бути виконані з різних матеріалів,в залежності,де знаходяться вхідні броньовані двері.Якщо  це одразу вихід на вулицю тоді використовується дверна накладка з MDF термо,наприклад-особняк чи це двері внутрішні.. наприклад-багатоповерхівка , використовується дверна накладка з MDF) а також можуть бути накладки з сосни,дуба, ясеня. Дверна накладка  також може мати в собі додаткові елементи..,такі як тонування, патинування, художнє різьблення ,що і влине на ціну вхідних броньованих дверей в сторону здорожчення.

 • Недешеві також такі елементи вхідних дверей -це скло і ковка.Чим складніший малюнок ковки та тип склопакету (наприклад-арочні круглі ,нестандартні) тим дорожче буде ціна на вхідні двері.
 • Захисний лист металу який знаходиться в полотні вхідних дверей також може бути різний…від 1,2 мм-до3 мм.
 • Замки..,їх переважно два, верхній та нижній, циліндрового та сейфового типу, різноманітних виробників,різної складності або універсальний – «два в в одному» і відповідно усе це змінює ціни на вхідні двері.
 • Також ціна вхідних броньованих дверей залежить від того чи їх розміри стандартні чи нестандартні .Стандартні фабричні розміри вхідних дверей -це 860*2050, 960*2050,1200*2050…,880*2040,970*2070.

І це ще далеко  не все.. При виборі вхідних дверей слід не забувати про наявність протизнімних штирів (від 2 до 8шт), контурів ущільнення (1-2 контури), петель(зовнішні,сховані і бажано щоб іх було три), утеплювача (мінеральна вата,пінопласт), лиштви (яка закриває відстань між рамою дверей  і стіною та ховає засоби кріплення), вічка(звертайте увагу на кут огляду -180°) та хорошої якісної ручки.