Як реставрувати пошкодження на міжкімнатних дверях

Міжкімнатні двері в процесі експлуатації зазнають механічних та фізичних пошкоджень. Це виявляється закономірним процесом зносу.

Реставрування міжкімнатних дверейРозрізняють пошкодження різних видів та складності. Звичайно ж, від них втрачається естетика виробу та якість.

Але існує можливість оновити виріб. Що для цього треба зробити?

Перший варіант реставрування міжкімнатних дверей

Найпростіший варіант реставрації – імітація фільонки. За цим методом можливо дуже швидко надати гарного, навіть бездоганного вигляду. Усі пошкодження, наразі, маскуються тільки з використанням дерев’яних накладок.  Кількість яких та колір підбираються індивідуально, враховуючи інтер’єр кімнати, помешкання. Для виконаннявідповідних робіт, потрібно:

  • Мати фанеру, рейки, бажано профільовані, клей для меблів. Також потрібно мати лак, або жовтого кольору, або білого, кисті спеціальні та ґрунтовку. Необхідним є меблевий інструмент.
  • У першу чергу на полотно дверей міжкімнатних наноситься розмітка. Напилком закруглюються края панелей, виготовлених з фанери. Вони й слугують імітацією фільонки. Декоративні елементи прибиватимуться невеликими цвяхами, маленькими,непомітними.
  • Обробка накладок акриловим гелем – наступний крок, задля плавності переходу до.
  • Рейки профілю розрізаються під особливим кутом у сорок п’ять градусів. Коли на стиках знайдуться щілини, їх заповнюють масою з акрилу. Завдяки цьому виріб буде безпечним при експлуатації.

Звичайно ж, робити оновлення міжкімнатних дверей влучно за потребою, з метою уникнення щорічної покупки нових, заощадження бюджету родини, а також урізноманітнення інтер’єру оселі.

Другий варіант реставрування дверей міжкімнатних

Іноді старе набридає, і хочеться його оновити, тоді найпростішим виходом з ситуації виступає зміна кольору речі. Насамперед вона стосується таких важливих елементів інтер’єру, як двері. З метою реалізації замисленого варто:

  • Обрати колір. Таке може статися, коли в квартирі був зроблений ремонт і старі кольори не влаштовують вже господарів, тоді важливим є використання нових відтінків. Не обов’язково фарбувати двері в один колір, є можливість обрати декілька, які б підкреслювали індивідуальність господаря та оселі.
  • Змінити фактуру. Міжкімнатні двері могли не мати скла, а господарю забажалось цезмінити, йому на допомогу прийдуть спеціальні приладдя для монтажу дверей. Є можливість виконати декормалюнками, вкривши зверху лаком іншого кольору, або фарбою, змінити фурнітуру, оновлюючи тим самим вигляд виробу.

До усіх робіт доречно підготувати матеріали, основу.

Мова йде про фарбування? Тоді першочергово буде ошкірити поверхню.

Бажання змінити декор?  Варто звернути особливу увагу, на гладкість, аби після його прибирання, не залишились отвори. Якщо такі присутні, раціонально замазати спеціальними пастамипустоти, дірки, а потім зачистити відповідне місце.

Декорування, оновлення робляться таким чином, аби розраховувати на результат від першої спроби. Деревина не витримає багато маніпуляцій і може втратити свої властивості при накладанні декількох шарів фарби, лаку.

Через це можна зіпсувати всю картину та інтер’єр в цілому. Тому обережність насамперед. Обираючи матеріал для відновлення та декорування, клієнт обирає якісні та не дешеві матеріали.

Міжкімнатні двері повинні бути гарними на вигляд, приємними на дотик, вписуватись в загальну композицію приміщення.

Цього можливо досягти, якщо оновити їхпід нагальні потреби. Робиться усе дуже легко, доступно кожному.

 

Інші цікаві статті по темі на нашому сайті: