Статті про вікна

Чому плачуть пластикові вікна

За дослідженням ТМ «REHAU», най­­більші проблеми, пов’язані з вікнами – це протяги та волога (конденсат), яка утво­рюється на склі або відкосах.

(більше…)

Як вибрати якісне вікно

Поняття якості є відносним. Купуючи якусь річ, ми завжди хочемо, щоб вона була якісною та прослужила протягом тривалого часу.

(більше…)

Потреба у пластикових вікнах для старого міста

Місто Лева запрошує до себе усіх бажаючих. Кожен рік відпочити сюди приїздять тисячі туристів з усіх куточків світу.

Металопластикові вікна у Львові стають дедалі популярнішим товаром для благоустрою оселі. Майже кожен готель, або будь-яке інше житло для туристів, стає більш комфортним та удосконаленим за рахунок використання пластикових вікон.

Звичайно ж, треба враховувати специфіку Львова передзміною старого на нове та досконале.

(більше…)

Деревяні вікна чи металопластикові вікна – які обрати?

Одне з важливих питань, яке виникає в покупця при заміні вікон це..  «які вікна кращі?.. пластикові чи деревяні?»… Насамперед, розглянемо основні властивості вікон, щоб об’єктивніше підійти до цієї теми:

(більше…)

Металопластикові вікна для лоджій та балконів

Балкони ти лоджії – це невід’ємний атрибут як звичайної міської квартири, так і заміського будиночку. Їх роль у нашому житті досить значна, хтось перетворює балкон на склад непотрібних речей, а хтось насолоджується на лоджії ранковою кавою. Чим би вони для нас не слугували, все ж важливо, щоб там було затишно та комфортно, тому і виникає необхідність засклити їх металопластиковими вікнами.

(більше…)

Догляд за металопластиковими вікнами

Одним із важливих факторів при встановлюванні металопластикових вікон у Львові – це простота в їх подальшому обслуговуванні та догляді за ними. Якихось особливих вимог по догляду за вікнами нема, проте якщо притримуватись певних рекомендацій можна значно продовжити термін служби вікон.

(більше…)

Правила вибору металопластикових вікон

З кожним роком продукції на ринку стає все більше і більше. Дуже хотілось би думати, що зі зростанням кількості продукції зростає і якість, але, нажаль, це не завжди так. Це ж стосується і металопластикових вікон. Попит на них зростає, адже у всіх новобудовах встановлюють саме такий варіант вікон, а будують в наш час не мало, ось і зростає кількість виробників пластикових вікон, котрі пропонують нам свою продукцію, часом дешеву, а часом і дуже дорогу…Щоб не розгубитись у великому розмаїтті пропозиції на ринку, пам’ятайте на що потрібно звертати увагу :

(більше…)

Чи безпечні пластикові вікна

У давні часи питання екологічності продуктів не виникало, оскільки не було винайдено стільки хімічних сполук які отруюють нам життя. З часом відкривали все більше і більше нових технологій та можливостей, а ось досліджувати їх вплив на наш організм не виникало ні бажання, ні необхідності. А оськоли все ж почались дослідження і вчені виявили що ми нашкодили собі власними винаходами, то питання екологічності знову стало на перший план.

(більше…)

Історія пластикових вікон

Пластикові вікна виготовляю із матеріалу під назвою ПВХ – полівінілхлорид. Він є одним із найстарших штучних матеріалів. В перше його в лабораторних умовах вдалось отримати хіміку Ренгальду, ще у 1835 році. Але тільки через майже сто років матеріал сприйняли серйозно і розпочали підготовку до промислового виробництва. Перші тонни ПВХ випустив американський концерн BASF.

(більше…)