Металопластикові вікна для лоджій та балконів

Балкони ти лоджії – це невід’ємний атрибут як звичайної міської квартири, так і заміського будиночку. Їх роль у нашому житті досить значна, хтось перетворює балкон на склад непотрібних речей, а хтось насолоджується на лоджії ранковою кавою. Чим би вони для нас не слугували, все ж важливо, щоб там було затишно та комфортно, тому і виникає необхідність засклити їх металопластиковими вікнами.

Основна перевага, яку дають нам металопластикові вікна, це,звичайно, рівень тепло – та шумоізоляції. Адже як у квартирі, так і у власному будинку на балконі повинно бути так само затишно як і у помешканні. У зимовий період, така конструкція, надійно захистить вас від проникнення у середину снігу, а ось у літній період, особливо у період дощів та поривів сильного вітку, ваша лоджія буде надійно захищена від вологи та пилу.

Сучасні віконні системи

В даний час, встановлення віконної системи на балкон чи лоджію передбачає надійні та сучасні системи, в які входить якісний профіль та надійний склопакет. Саме для такого засклення виробниками передбачено системи, які мають підвищений рівень теплоізоляції та захисту від надлишкового шуму з вулиці. Завдяки тому, що виробники врахували всі нюанси наших погодних умов, такі металопластикові вікна, якщо вони підібрані правильно, будуть не тільки захищати вас, а і матимуть тривалий термін використання. Також важливим фактором є професійне встановлення такої системи, якщо всі виміри та встановлення проведуть досвідчені спеціалісти, то проблем з подальшою експлуатацією у вас точно не виникатиме. Так само варто відмітити, що системи для балконів та лоджій можуть бути не такими стандартними, як вікна у кімнатах. В таких конструкціях можливо використати різні цікаві новинки в світі вікон, наприклад, зробити їх дзеркальними, або оформити у стилі модних зараз «французьких балконів», коли вікна мають висоту всієї стіни, що не тільки цікаво виглядає, а ще й практично для сторін, де в помешкання потрапляє мало світла.

Які металопластикові вікна обрати

Профіль для засклення балконів та лоджій варто вирисовувати 3 чи 5 камерний, а ось сам склопакет може бути як однокамерним так і двокамерним. Такий вид конструкції передбачає як звичайний вид відкриття, такі поворотно-відкидну систему. Це досить зручно та практично, бо таким чином можливо провітрювати помешкання, навіть за наявності у ньому маленьких дітей. Ще такий метод відкриття дверей дозволяє уникнути протягів, що теж грає значну роль при виборі. Можливо встановити спеціальний механізм, який дозволить контролювати рівень відкриття вікна, тому можна лишати вікна на мікро-провітрювання навіть уночі. Металопластикові вікна надійно захищають балкон від суворих зим, оскільки мають повну герметичність, головне щоб встановленням займались професіонали. В порівнянні зі звичайними дерев’яними рамами, такі конструкції ізолюють вас від зайвого шуму, оскільки  знижують його аж у 3 рази.

Професійно підібрані та якісно встановлені металопластикові вікна перетворять ваш балкон чи лоджію на ще одні затишну кімнату, в яку буде приємно та комфортно заходити у любу пору року.