Правила вибору металопластикових вікон

З кожним роком продукції на ринку стає все більше і більше. Дуже хотілось би думати, що зі зростанням кількості продукції зростає і якість, але, нажаль, це не завжди так. Це ж стосується і металопластикових вікон. Попит на них зростає, адже у всіх новобудовах встановлюють саме такий варіант вікон, а будують в наш час не мало, ось і зростає кількість виробників пластикових вікон, котрі пропонують нам свою продукцію, часом дешеву, а часом і дуже дорогу…Щоб не розгубитись у великому розмаїтті пропозиції на ринку, пам’ятайте на що потрібно звертати увагу :

Якісний віконний профіль

Це самий важливий і важкий вибір. Компаній виробників дійсно багато, і визначити який профіль дійсно кращий практично не можливо. Тут вибір варто робити відштовхуючись від досвіду та репутації фірми. Можна також зібрати відгуки у сусідів та друзів. Вже досить давно перевага надається профілям німецьких виробників. Саме німецькі компанії першими доказали довговічність та якість своєї продукції, а також першими відмовились від використання свинцю,зробивши свої вироби не тільки міцними, але й екологічно чистими. Ще у великих компаній ніколи не виникає проблем з підбором відповідного профілю ні за товщиною, ні за шириною, ні за кількість повітряних камер у профілі.

Якісна фурнітура пластикових вікон

Фурнітура це невід’ємна частина як виготовлення, так і встановлення вікон. Рекомендувати  щось конкретне тут важко, але порада не економити на якісній фурнітурі. Все велике складається з маленьких деталей і якщо одна з них не якісна, то вся велика конструкція може від цього постраждати, або навіть потребувати повної заміни. Тому до вибору фурнітури варто віднестись з такою ж відповідальністю як і до вибору вікон. Завжди обирайте відомих виробників, які встигли зарекомендувати себе як виробники якісної та довговічної продукції.

Вибір склопакетів

Хоч вибір склопакетів зробити простіше ніж профілю та фурнітури, все ж треба врахувати декілька важливих факторів. По перше, якщо вибрати звичайний однокамерний склопакет може виникнути проблема постійного конденсату на вікнах. Мало хто здогадується що ця проблема виникла саме через не правильний підбір склопакету. По друге треба обов’язково переглянути технічні характеристики склопакетів та визначитись з рівнем звукоізоляції та тепло збереження.

Вибір компанії-дилера металопластикових вікон

Майже на кожному кроці нам пропонують замінити вікна дешево та швидко. Пропозиція ніби і дуже приваблива, але все ж щось нас насторожує і ми починаємо збирати інформацію про фірму. Це правильний вчинок. Інколи економія виходить не суттєвою, а ось термін експлуатації скорочується в двічі, в зв’язку з неякісними елементами, або не професійним монтажем. Краще все ж обирати фірму яка буде виготовляти та встановлювати вікна не з принципу що подешевше та по швидше, а відштовхуючись від якості, професіоналізму та репутації фірми.

Вдалого вибору!