Статті

Чому плачуть пластикові вікна

За дослідженням ТМ «REHAU», най­­більші проблеми, пов’язані з вікнами – це протяги та волога (конденсат), яка утво­рюється на склі або відкосах.

(більше…)

Як вибрати якісне вікно

Поняття якості є відносним. Купуючи якусь річ, ми завжди хочемо, щоб вона була якісною та прослужила протягом тривалого часу.

(більше…)

Міжкімнатні розсувні двері

Міжкімнатні  двері  виконують багато функцій в оселі: захисну, інтер’єрну, допоміжну, знешкоджуючу.

(більше…)

Секрет якісних міжкімнатних дверей

Для тих хто бажає зробити свою оселю затишною на зручною для життя, необхідно приділити особливу увагу такому елементу інтер’єру, як міжкімнатні двері, котрі повинні бездоганно вписуватись в загальний стиль оформлення кімнати, оселі, виготовлятись на основівисококласного матеріалу.

(більше…)

Як реставрувати пошкодження на міжкімнатних дверях

Міжкімнатні двері в процесі експлуатації зазнають механічних та фізичних пошкоджень. Це виявляється закономірним процесом зносу.

(більше…)

Переваги дерев’яних міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері – необхідний елемент будь-якого приміщення. Якийсь час тому, попитом користувались об’єкти, розділені арками, ніяк не дверима.

Покупці зрозуміли дуже швидко – такий вибір неприйнятний для розділення кухні, кімнати, кабінету, основної кімнати, одним словом тих приміщень, в яких людина потребує усамітнення, безпеки.

Задля найкращого задоволення цих якостей підходять двері саме з дерева. Чому?

(більше…)

Недоліки шпонованих міжкімнатних дверей

Простір поміж приміщеннями, кімнатами заповнюють речі, міжкімнатні двері. Обираючи бездоганну альтернативу поміж сотень вигідних варіантів, споживачі прискіпливо придивляються до ходових моделей. Структура виробу – пріоритетна характеристика. Яку обрати?

(більше…)

Потреба у пластикових вікнах для старого міста

Місто Лева запрошує до себе усіх бажаючих. Кожен рік відпочити сюди приїздять тисячі туристів з усіх куточків світу.

Металопластикові вікна у Львові стають дедалі популярнішим товаром для благоустрою оселі. Майже кожен готель, або будь-яке інше житло для туристів, стає більш комфортним та удосконаленим за рахунок використання пластикових вікон.

Звичайно ж, треба враховувати специфіку Львова передзміною старого на нове та досконале.

(більше…)

Деревяні вікна чи металопластикові вікна – які обрати?

Одне з важливих питань, яке виникає в покупця при заміні вікон це..  «які вікна кращі?.. пластикові чи деревяні?»… Насамперед, розглянемо основні властивості вікон, щоб об’єктивніше підійти до цієї теми:

(більше…)

Як правильно підібрати вхідні броньовані двері

Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах ,використовуючи різноманітну фурнітуру  і т.д.

(більше…)