Двері з дерева (деревяні)

  • Немає категорій

Класика

 

Версаль Валенсія Баварія Марсель
Женева Валенсія Відень Венеція

 

Модерн

 

Арфа Місяць Місяць
Версаль Версаль Амфора Модум
Сантана Караван Лілія

Двері із дерева у Львові

У всі часи люди віддавали перевагу натуральним матеріалам. Саме тому обираючи міжкімнатні портали для свого дому, найкращим рішенням стануть вироби з дерева. Вони надійні, міцні, екологічно безпечні та зовнішньо привабливі.

Деревяні міжкімнатні брами мають багато переваг. Зокрема це:

  • Екологічність
  • Естетична привабливість
  • Довговічність
  • Відмінна звукоізоляція
  • Низька теплопровідність
  • Міцність та надійність

Якщо для вхідних брам важлива перш за все міцна конструкція, то для міжкімнатних важливим є естетичний бік. Адже вони здатні підкреслити загальну ідею та навіть закцентувати на собі всю увагу. Для того, щоб вони свідчили про Ваш смак, статус та можливості, варто обирати вироби з масиву дерева. Зокрема, добре себе зарекомендували такі породи, як вільха, дуб, сосна, ясен.

Наші деревяні двері найкращі

Наша компанія – лідер у своїй сфері у Львові, а тому Ви можете розраховувати на вичерпну консультацію стосовно виробів з дерева та якісну продукцію за доступною ціною. Переглянувши наш каталог, Ви можете зупинити свій вибір на одній із представлених моделей, або ж ми виготовимо на замовлення індивідуальні деревяні конструкції.

Важливе значення ми відводимо і процесу установки. У Львові Ви знайдете багато компаній, які пропонують свої послуги по монтажу. Однак в цьому випадку варто переконатись у кваліфікованості персоналу, адже від того, наскільки правильно будуть встановлені деревяні двері, буде залежати їх подальша експлуатація.

Ми гарантуємо Вам, що у нас Ви знайдете одні з найдешевших цін у Львові! Закладемося?