Броньовані вхідні двері

Броньовані двері проти крадіжок у Львові

Практично щодня з блакитних екранів можна почути новини про квартирні крадіжки у місті Львів. Аби вберегти себе та своє майно від подібних зазіхань сторонніх людей, варто встановити міцні броньовані вхідні двері. Саме завдяки новітнім технологіям вдалося створити надійний механізм, який стійко відбиває всі атаки сучасних крадіїв.

У місті Львів знайти якісні металеві вхідні двері не так уже й важко, та перш ніж зібратись до магазину, варто взяти на замітку декілька корисних порад. Дослухавшись їх, можна позбавити себе від марних пошуків та обрати справді найкращі вхідні металеві конструкції.

Критерії броньованих вхідних дверей

Отож розглянемо критерії, за якими варто обирати металеві двері.

  • Клас зламостійкості. Існує 12 класів зламостійкості дверей. Рівні захисту з 6 по 12 мають спеціальні конструкції в банківських сховищах. Встановлювати такі броньовані вхідні двері в квартирі нераціонально, оскільки вони занадто масивні, а їхні ціни досить високі. Для звичайного помешкання клас стійкості повинен бути не нижче третього.
  • Обладнання сучасними системами замикання та спостереження (відеонагляд або звичайне вічко).
  • Естетичний та ергономічний дизайн. Незважаючи на те, що броньовані металеві двері покликані захищати наш дім, вони також стають частиною його інтер’єру, відповідно потрібно подбати про їхній солідний вигляд.
  • Жорстка конструкція, яка запобігає деформації дверного полотна.
  • Рівень шумо- та теплоізоляції, яка дозволить Вам завжди почувати комфортно у своєму домі. Заплативши один раз ціни за вхідні конструкції, можна економити на опаленні ще в майбутньому.
  • Виробник. Хоч у місті Львів існує безліч підприємств, які реалізують металеві двері, не всі вони варті уваги. Лише вхідні двері, виготовлені на замовлення нашою компанією у місті Львів, стануть гарантію спокою, адже мі притримуємось всіх норм і міжнародних стандартів.

Ми пропонуємо надійні вхідні двері

Отож, що саме робить вхідні двері у місті Львів такими надійними та міцними? Свій вклад робить кожен із компонентів, а саме: несуча конструкція, система замикання, допоміжні засоби сервісного обладнання і т.д. Саме якість кожного з них і впливає в кінцевому результаті на ціни.

Одну із найголовніших ролей відіграє дверна коробка та полотно. Коробку виготовляють товщиною 1,5-2 мм з профілів сталі різної конфігурації. Дверне полотно складається із каркаса, одного чи декількох сталевих листів, ребер та балок жорсткості. Для внутрішнього оздоблення використовують цільнометалеві листи. При цьому ребра та листи зварюються між собою, що і робить броньовані двері такими міцними. Полотно вішають на коробку за допомогою петель. Важливу роль грають також і протизйомні штирі. Їх може бути в комплекті від 2 до 5 штук, кожен з яких заглиблюють в коробку на 1-1,25 см. Навіть якщо спиляють петлі, завдяки штирям, броньовані двері зняти не вдасться.