Підвіконня Данке Львів

З глянцевим акриловим покриттям…

Підвіконня – це надважливий технічний елемент віконної системи. Воно відіграє значну роль в інтер’єрі, а тому повинне бути якісним, естетичним та екологічним. Воно регулює теплообмін, не дозволяє холодному повітрю проникати всередину приміщення, а теплому –  залишати, розширяє корисну площу малогабаритної квартири, приховує різницю між товщиною стіни та віконної рами.

Що цікаво .. воно може стати нейтральним продовженням вікна, і навпаки, може бути контрастним акцентом оригінального інтер’єру. Підвіконник – помічник господаркам, полегшує процес миття вікон і розвішування фіранок. І основне, на підвіконні можна створити свій міні-город, сад, оранжерею – усе це буде потім  приємно відволікати Вас від буденностей життя і створювати хороший настрій.

 Лючідо Б’янкоЛалберо дельоро

Сатин Б’янко

Крем де Турке

Мармур класіко

Махагон

Гріджіо Азуро

Венге

Аліканте де Валенсія

Лалберо бруно

Лалберо класіко

Роджо Аліканте

 Онікс

Переваги підвіконня Данке Львів:

екологічність і безпека

В підвіконнях DANKE Львів акрилове покриття в своєму складі немає формальдегіду, тобто канцерогенної небезпечної речовини, що є обов’язковим компонентом пластмас і ДСП.

особливо висока стійкість до утворення подряпин

Глянцева поверхня підвіконь DANKE Львів на довгі роки буде зберігати  гладкість та ідеальний блиск. Немає шансів зіпсувати поверхню підвіконня  квітковими горщиками, що зазвичай прикрашають підвіконня.

відмінна термостійкість

Покриття підвіконня не постраждає при короткочасному дотику із гарячим посудом.

широкий вибір стильних декорів

Широка лінійка декорів підвіконь DANKE Львів розробляється з урахуванням сучасних тенденцій інтер’єрної моди. Тут є декори під будь-який смак, дизайнерський стиль та кольорове рішення, які імітують дорогі види мармуру та породи дерев.

міцність основи

Для створення пластикового виробу використовується тільки  імпортна якісна сировина, що надає надзвичайної міцності виробу.

стійкість до гарячого попелу від сигарет

Тепер можна не переживати навіть за покриття, якщо випадково впала на підвіконня сигарета. Презентабельний зовнішній вигляд залишиться без змін.

паро- і вологостійкість

Вода, вологість тепер не страшні, на відміну від дерев’яних підвіконників і підвіконь з ДСП. Підвіконня DANKE взагалі не бояться вогкості.

практичність і простота у догляді

Гладке акрилове покриття DANKE Львів надає нам легкий догляд за ними, не потребує використання очищуючих засобів і займає лічені секунди.

стійкість до утворення плям від харчових продуктів

Унікальна поверхня підвіконня Данке Львів стійка до будь-яких миючих засобів, в тому числі і тих, що містять кислоту. Тому будь-які сліди від вина чи розлитої кави  усуваються без особливих зусиль.

надійність оригінальної запатентованої конструкції

Тепер можна сміливо ставати на підвіконня, коли  миєте вікна, не боячись, що його буде пошкоджено. Підвіконня Данке Львів не погнеться і не трісне.

гарантія 10 років від заводу-виробника

Наш фахівець у разі необхідності, негайно виїжджає на об’єкт, вивчає ситуацію та складає акт, на основі якого сплачуються відновлювальні роботи. В кожному регіоні України є представники заводу, які вирішать будь-які проблеми, пов’язані з підвіконниками Данке Львів.