Підвіконня штучний мармур

Переваги штучного мармуру Львів:

Міцність

Завдяки тому, що штучний мармур Львів має однакову густину по всьому об’єму, він є стійким до дії агресивного середовища (ацетону, кислот, лугів, різних розчинників)  і набагато міцніший за натуральний.

Чудовий естетичний вигляд

Підвіконники з штучного мармуру Львів виготовляються різної фактури й кольору  – від однотонного білого до практично точного відтворення натурального каменю. Широка лінійка кольорів підвіконників чудово гармонує з сучасним дизайном, що дозволяє нам  виконувати  різноманітні  дизайнерські рішення.

Водостійкість

Завдяки міцному зовнішньому покриттю штучний мармур Львів  захищений від таких впливів, як сліди від фруктового соку, чаю, шампуню тощо. Усе це пояснюється мінімальним коефіцієнтом водопоглинання, який менший, ніж у натурального мармуру.

Теплостійкість

Ви можете поставити на штучний мармур тільки що зняту з плити сковорідку і усе це без будь-яких наслідків. Штучний мармур Львів – це матеріал надзвичайно теплостійкий, з цього матеріалу виготовляються полички на каміни.

Догляд за штучним мармуром

Миється й чиститься  рідкими миючими засобами  або звичайною водою, що не містить абразиву і тому догляд за ними є дуже простим.

Теплий на дотик

На відміну від натурального мармуру, штучний мармур Львів та вироби з нього теплі на дотик.

Колір не змінюється з часом

Штучний мармур за кілька років не втратить колір, навіть коли в приміщенні волого. Кожна крупинка мінералу в ньому укладена в оболонку з полімеру, тому штучний мармур не взаємодіє з водою та повітрям.

Гігієнічність

Штучний мармур Львів – це однорідний непористий матеріал і тому він гігієнічний, що не скажеш про натуральний мармур, який завжди пористий.

Монтаж

Монтаж підвіконня з штучного мармуру Львів виконується за допомогою клейових сумішей (типу  “Ферозіт”, “Терміт”), звичайного цементу або  монтажної піни й клинів.