KBE green line – екологічна рецептура

  • Немає категорій

Профільні системи KBE

Профільна система KBE є трьох, п’яти, шести камерна із шириною від 58 см до 88 мм. Ви одразу відчуєте різницю між старими дерев’яними вікнами і новими металопластиковими. Вікна з профілем KBE значно збільшують рівень теплоізоляції, позбувають Вас від протягів, зберігають в домі тепло та заощаджують Ваші кошти на опаленні. Ви одразу відмовитесь від обігрівачів, якщо встановити вікна із профілем KBE.

Виготовляється дана продукція за спецтехнологією без використання свинцю. Таким чином вікна будуть безпечними для здоров’я Вашої родини. Вам більше не доведеться прокидатись вранці від шуму машин та міського гамору, адже вікна мають високу звукоізоляцію.

Профільні системи KBE є універсальним і економічно вигідним варіантом для кожного споживача. Вони чудово підходять до нашого вологого і прохолодного клімату, їх можна застосовувати, як у новозбудованих будинках, так і при реконструкції старих. Варто зазначити, що термін використання профілю – понад 40 років, протягом яких експлуатаційні характеристики залишаються дуже високими.