Rehau

  • Немає категорій

Металопластикові вікна Rehau

Якщо Ви плануєте поміняти старі вікна на нові, перед Вами постає надзвичайно важливий вибір, якому профілю віддавати перевагу. Прекрасним поєднанням надійної якості та економічності є профіль Rehau. Знаний у всьому світі, він себе зарекомендував, як високоякісний продукт, який зберігає свої властивості та функції протягом усього терміну експлуатації.

Завдяки вбудованій три- або п’ятикамерній системі профіль Rehau забезпечує високу й ефективну тепло- і звукоізоляцію. Тепер Вас більше не потурбують звуки знадвору, адже вікна не дадуть шуму проникнути всередину. Поверхня профілю рівна і гладка, тому забезпечується й естетичність продукції. Ваш інтер’єр стане довершеним та гармонійним. Окрім того, Вам буде легко доглядати за вікнами, адже профіль без проблем відмивається від будь-якого бруду. Достатньо буде лише протерти мокрою ганчіркою.

Дана профільна система ідеально підходить для всіх типів вікон та балконних дверей. Їх можна встановлювати, як у старих, так і нових будинках. Якщо Ви знаєте ціну грошам – профіль Rehau для Вас!