Veka

  • Немає категорій

Металопластикові профільні системи Veka

Профільні системи Veka – ексклюзивні преміум-системи, у яких досконалу поєднується розумна достатність та висока якість. Продукція підходить для широкого кола споживачів, які шукають бюджетний варіант, і при цьому не хочуть економити на якості. Знайдуть для себе вартий уваги варіант профілю і ті замовники, які шукають ексклюзивну продукцію.

Колірна гама профілю надзвичайно широка, починаючи від стандартного білого і закінчуючи різноманітними дерев’яними відтінкам. Ви зможете обрати для своїх вікон вдалий варіант, який підходитиме до фасаду будинку чи інтер’єру дому. Окрім того, із профільними системами Veka Ви будете економити на тепло- та енергоресурсах. Тепло залишатиметься всередині дому, значно скоротиться рівень тепловтрат, а рівень шуму з вулиці не буде перевищувати 34 дБ.

Профілі Veka використовують для виготовлення стандартних, арочних, балконних, розсувних вікон, дверей-гармошок та інших нестандартних рішень. Вони мають надзвичайно високі експлуатаційні характеристики та служать протягом довгих років.